Kulude kokkuhoid

Omandiõiguste täielik väärtus

Ostuhind on vaid osa omandiõiguste täielikust väärtusest. Elutsükli jooksul võivad sellele lisanduda kasutuskulud, mis vähendavad oluliselt konkurentsivõimet.

Seepärast ongi nii tähtis valida eelkõige õige toode – see, mis tagaks kõige suurema kasu intensiivsema ja pikaajalisema kasutamise arvel ning võimaldaks säästa raha, viies kasutuskulud miinimumini. Keestrack on just selline toode.

Kuidas meil see õnnestub? Töötame pidevalt neljas võtmesuunas takistuste vähendamise nimel: kütus, kulumaterjalid, kasutus ja tehniline hooldus.

Kuidas me raha säästame?

Kütusekulud

Meie kütusesäästu tehnoloogiad suudavad säästa kuni 70%.

Kulumaterjalid

Tehnika on mõeldud varuosade kulumi ja hoolduse minimeerimiseks, millele võite loota.

Kasutuskulud

Kiire tööseisundisse viimise aeg ja mugavad transpordilahendused vähendavad kasutuskulusid.

Tehniline hooldus

Tarkvara kaughalduse teel toimuv versiooniuuendamine võimaldab hooldusaega vähendada ja täpselt ajastada.

Kütusekulud

Keestrack on kütusesäästu tehnoloogiate (nt hüdrauliline koormuse määramise süsteem) rakendamisel esirinnas ning pakub diisel/elektriajamitena hübriidlahendusi – kaks head moodust kütusekulu vähendamiseks, mis ei põhjusta jõudluse vähenemist. Näiteks võivad meie elektriülekandeseadmete mudelid säästa võrku ühendatuna kuni 70%.

Kulumaterjalid

Keestrackis pööratakse seadeldiste väljatöötamisel erilist tähelepanu kulumi minimeerimisele. Näiteks on veskite konstruktsioonis mahukad eelpurustid, mis optimeerivad toote kuju ja vähendavad seeläbi seadmete kulumit. Ettevõte pakub ka laia sortimenti originaal-kulumaterjale, mis tagavad suurima tootlikkuse. Teisisõnu, kui on vaja asendust, on vahetusdetail sama usaldusväärne.

Tehniline hooldus

Keestrack seadmed on välja töötatud nii, et on tagatud mugav juurdepääs kiireks ja tõhusaks remondiks. Näiteks kasutatakse seadmetes võimalusel terasest hüdraulikatorusid, millel on parimad jahutusomadused ja mis paiknevad nii, et oleks tagatud lihtne juurdepääs nende remondiks. Ettevõte pakub ka tehnilise hoolduse ja remondi teenuseid, kasutades Keestrack-er kaughaldustarkvara, mis võimaldab seadmeid testida ja töökorras hoida.

Kasutuskulud

Meie toodang on välja töötatud, arvestades kiiret kasutuselevõttu, lõppkasutajate nõudeid ja integreerimist tellijate tootmissüsteemidesse. Siin on mõned viisid, kuidas meie toode aitab kasutuskulusid vähendada:

  • kõikides Keestrack veskites kasutatakse väljastusava hüdraulilise reguleerimise tehnoloogiat, mis aitab vältida kvaliteediprobleeme ja tootmiskadusid, reguleerides väljastusava laiust;
  • laadimisprotsessi operaator saab Keestrack seadmeid täielikult kaugjuhtimispuldi abil juhtida;
  • Keestrack masinad ei vaja tugesid ja nende paigaldamiseks kulub vähem kui pool tundi;
  • Keestrack seadmete suhteline kergus ja kompaktsed transpordigabariidid tagavad nende lihtsa ja kiire transpordi, mis jätab rohkem aega tootmiseks;
  • töö ajal liikumise võimalus säästab aega;
  • nutikas kaugjuhtimispuldiga käivitamise/peatamise süsteem.

Toodete eelised

Kulude kokkuhoid

Meie masinate kvaliteet tähendab, et nad teenivad rohkem, töötades raskemalt kauem, säilitades samas tegevuskulud absoluutse miinimumini.       

 

Mobiilne tehnoloogia

Meie ainulaadne mobiiltehnoloogia valik tähendab, et suudame pakkuda turul kõrgeimat liikuvust, ilma et oleks vaja tootlikkust kompromissi teha.   

Kaugseire

Meie Keestrack-er tarkvara tähendab, et saate kontrollida oma masinate laevastiku kaugjuhtimisega, 24 tundi päevas, vähendades allasõiduaega ja suurendades kasumlikkust.