Mobiilne tehnoloogia

Kõige tõhusamad transpordilahendused

Keestrack mõistab, kui oluline on seadmete omanike ja operaatorite jaoks mobiilsus ning see kajastub ka masinate disainis ja konstruktsioonis. Soovime vähendada seadmete häälestamise aega miinimumini, vähendada nende kogukaalu ja gabariite ning tagada seadmete töövalmiduse võimalikult lühikese ajaga.

See saavutatakse kõrgekvaliteetse terase kasutamise teel, mis on kergem ja tugevam võrreldes tavaseadmete madala kvaliteediga metalliga. Me teame, millised masinate sõlmed peavad olema tugevad ja kus võib kaalu vähendada ning sellega vähendada transpordikulusid ning välistada loa hankimise vajadus.

Tulemuseks on see, et meie universaalsed masinad on väga usaldusväärsed, lihtsad transportida ja välja töötatud konkreetsete ülesannete täitmiseks

Eelised

Kergem ja kompaktsem konstruktsioon

 

Väiksem kaal, kõrgus ja pikkus tähendavad suuremat mobiilsust

Kiire kokkupanek

 

Tugede puudumine vähendab kokkupanemiseks kuluvat aega.

Lihtne konfiguratsioon

 

Enne transportimist pole vaja seadet lahti võtta. Vabanete vajadusest raisata aega järgneva veski ja tagastuskonveierite eemaldamisele.

Vähem vajalikke lube

 

Enamiku meie masinate jaoks pole vaja ühelt tööplatsilt teisele vedamiseks eraldi transpordiluba vormistada.

Transpordikäru

Transpordikäru on 4-teljeline ja ühendatakse löökveskiga. Veski šassii all asub puksiirmehhanismi sõrm ja veski roomikud on hüdrauliliselt tõstetavad. Nii asendab transpordikäru koos veskiga haagise.

Tänu väiksemale kaalule, kõrgusele ja pikkusele on veokit lihtne juhtida, saatjat pole vaja ja vähem on vaja ka lube võrreldes standardsete teisaldusviisidega.

Kuidas see meil õnnestub?

  • Vähendasime oma seadmete kaalu, kasutades väga tugevat ja samal ajal kerget Domex terast ja materjale, mille Brinelli kõvadus on HB450.
  • Seadmete konstruktsioonis on arvestatud standardsete veoste transportimise piirgabariitidega. Kõrgus, laius, sügavus ja muu hulgas kaal on kohandatud, et tagada turu kõrgeim mobiilsus ilma tootlikkust ja funktsionaalsust vähendamata.
  • Suure Keestrack löökveski R6 jaoks on välja töötatud oma transpordikäru.

Product benefits

Kulude kokkuhoid

Meie masinate kvaliteet tähendab, et nad teenivad rohkem, töötades raskemalt kauem, säilitades samas tegevuskulud absoluutse miinimumini.       

Mobiilne tehnoloogia

Meie ainulaadne mobiiltehnoloogia valik tähendab, et suudame pakkuda turul kõrgeimat liikuvust, ilma et oleks vaja tootlikkust kompromissi teha.   

Kaugseire

Meie Keestrack-er tarkvara tähendab, et saate kontrollida oma masinate laevastiku kaugjuhtimisega, 24 tundi päevas, vähendades allasõiduaega ja suurendades kasumlikkust.